Goedkope zonvakantie Dubai

Een goedkope vakantie naar Dubai boek je vanaf €423 p.p. Vergelijk 609 hotels en 1.564 aanbiedingen van 8 aanbieders, dagelijks ververst.

Arabian Park Dubai10.0

Arabian Park Dubai

vanaf€423
Andaz Dubai The Palm Residences10.02 aanbieders

Andaz Dubai The Palm Residences

vanaf€939
The Biltmore Hotel Villas9.8

The Biltmore Hotel Villas

vanaf€3.593
Staybridge Suites Dubai Internet City9.72 aanbieders

Staybridge Suites Dubai Internet City

vanaf€842
Hotel Boulevard9.5

Hotel Boulevard

vanaf€572
9.5

Holiday Inn Dubai Al-Maktoum Airport

vanaf€806
Pullman Dubai Jumeirah Lakes Towers - Hotel & Residence9.4

Pullman Dubai Jumeirah Lakes Towers - Hotel & Residence

vanaf€870
Vogo Grand Hotel Dubai9.23 aanbieders

Vogo Grand Hotel Dubai

vanaf€700
9.2

Luxe Avenue Hotel

vanaf€760
Suha Park Hotel Apartments Waterfront Al Jaddaf9.2

Suha Park Hotel Apartments Waterfront Al Jaddaf

vanaf€761
Palace Dubai Creek Harbour9.22 aanbieders

Palace Dubai Creek Harbour

vanaf€796
Al Habtoor Palace, Preferred Hotels & Resorts9.22 aanbieders

Al Habtoor Palace, Preferred Hotels & Resorts

vanaf€910
Suha JBR Hotel Apartments9.23 aanbieders

Suha JBR Hotel Apartments

vanaf€962
Jumeirah Zabeel Saray9.24 aanbieders

Jumeirah Zabeel Saray

vanaf€1.209
Four Points by Sheraton Downtown Dubai9.0

Four Points by Sheraton Downtown Dubai

vanaf€469
Signature Hotel Apartments & Spa Marina9.02 aanbieders

Signature Hotel Apartments & Spa Marina

vanaf€710
Suha Creek Hotel Apartments9.02 aanbieders

Suha Creek Hotel Apartments

vanaf€755
URBAN Al Khoory Hotels8.93 aanbieders

URBAN Al Khoory Hotels

vanaf€744
Edge Hotel Creekside8.9

Edge Hotel Creekside

vanaf€777
Suha Mina Rashid Hotel Apartments8.93 aanbieders

Suha Mina Rashid Hotel Apartments

vanaf€786
8.9

Aloft Me'aisam, Dubai

vanaf€833
Grand Millennium Business Bay8.73 aanbieders

Grand Millennium Business Bay

vanaf€575
Mama Shelter Dubai8.64 aanbieders

Mama Shelter Dubai

vanaf€527
8.6

City Seasons Suites

vanaf€689
dusitD2 Kenz Hotel8.64 aanbieders

dusitD2 Kenz Hotel

vanaf€718
8.6

City Seasons Hotel Dubai

vanaf€745
Armada Avenue Hotel8.62 aanbieders

Armada Avenue Hotel

vanaf€798
Lemon Tree Hotel, Jumeirah, Dubai8.6

Lemon Tree Hotel, Jumeirah, Dubai

vanaf€845
Dubai Marine Beach Resort and Spa8.63 aanbieders

Dubai Marine Beach Resort and Spa

vanaf€850
Holiday Inn Dubai Village Circle8.5

Holiday Inn Dubai Village Circle

vanaf€704
Asiana Grand Hotel8.52 aanbieders

Asiana Grand Hotel

vanaf€770
Citymax Hotel Business Bay8.44 aanbieders

Citymax Hotel Business Bay

vanaf€494
Landmark Riqqa8.43 aanbieders

Landmark Riqqa

vanaf€683
Peony Hotel8.42 aanbieders

Peony Hotel

vanaf€795
Landmark Hotel Baniyas8.33 aanbieders

Landmark Hotel Baniyas

vanaf€671
8.3

Skylark Hotel Apartments

vanaf€919
Carlton Dubai Creek Hotel8.02 aanbieders

Carlton Dubai Creek Hotel

vanaf€748
Landmark Plaza Baniyas7.92 aanbieders

Landmark Plaza Baniyas

vanaf€672
7.8

Kingsgate Canal Hotel

vanaf€834
Omega Hotel Dubai7.72 aanbieders

Omega Hotel Dubai

vanaf€851
TIME Grand Plaza Hotel7.72 aanbieders

TIME Grand Plaza Hotel

vanaf€1.838
7.5

Sunday Hotel Al Barsha Dubai Mall of the Emirates

vanaf€4.561
7.4

Fortune Hotel Deira

vanaf€1.181
Time Asma Hotel7.22 aanbieders

Time Asma Hotel

vanaf€730
7.2

Aravi Hotel

vanaf€770
Landmark Summit Hotel7.23 aanbieders

Landmark Summit Hotel

vanaf€789
7.2

Kingsgate Hotel Al Jaddaf

vanaf€834
Unlock Waters Edge7.2

Unlock Waters Edge

vanaf€1.032
Fortune Pearl Hotel, Deira, Dubai7.12 aanbieders

Fortune Pearl Hotel, Deira, Dubai

vanaf€801
Millennium Place Dubai Marina7.0

Millennium Place Dubai Marina

vanaf€546
Landmark Premier Hotel7.03 aanbieders

Landmark Premier Hotel

vanaf€682
Landmark Grand Deira6.23 aanbieders

Landmark Grand Deira

vanaf€683
6.2

Zain International Hotel

vanaf€684
5.4

Residence Inn by Marriott Sheikh Zayed Road

vanaf€835
Rove Dubai Marina10.06 aanbieders

Rove Dubai Marina

vanaf€461
Habtoor Grand Resort Autograph Collection10.05 aanbieders

Habtoor Grand Resort Autograph Collection

vanaf€668
The H Dubai10.06 aanbieders

The H Dubai

vanaf€697
Sofitel Dubai Jumeirah Beach Hotel10.06 aanbieders

Sofitel Dubai Jumeirah Beach Hotel

vanaf€703
Sofitel Dubai The Palm en Spa10.04 aanbieders

Sofitel Dubai The Palm en Spa

vanaf€794
Rove City Centre9.84 aanbieders

Rove City Centre

vanaf€636

Tickets & activiteiten in Dubai

Populaire tickets en excursies dichtbij — direct te boeken via onze partner Tiqets.

Een man checkt in bij een receptie terwijl een glimlachende receptioniste hem een kaartje overhandigt. Naast hem staat een koffer.★ 5.0

Plaza Premium Lounge Dubai: Toegangsticket

14 km€63.22
Bekijk★ 4.7© Rayna Tours LLC

Dinner In The Sky: Toegangsticket

14 km€184.03
Een groot wit jacht met mensen aan boord doet een rondvaart langs de skyline van een stad onder een blauwe lucht met lichte wolken.★ 4.6© HERO

Dubai Haven: Superjacht ervaring met live muziek en drankjes

14 km€111.53
Skydive Dubai - Tandem over de Palm★ 4.8© Skydive Dubai

Dubai: Skydive over de Palm + Foto's en Video

14 km€666.52
Helikoptervlucht in Dubai★ 5.0© Rayna Tours

Dubai: Helikoptervlucht vanaf Palm Jumeirah

14 km€173.36
Zelfsturende boot★ 3.7© Copyright 2024 Sealife Watersports Dubai. All rights reserved. This image may not be reproduced, distributed, modified, or publicly displayed without express permission from the copyright holder.

Dubai: Zelf Boottocht

14 km€60.61
Parasailen★ 5.0© Copyright 2024, Sealife watersports. All rights reserved. This image may not be reproduced, distributed, modified, or publicly displayed without express permission from the copyright holder.

Dubai: Palm View en JBR View Parasailing Experience

14 km€94.56
Snel door de prestigieuze wateren van Dubai!© seamocean watersport llc

Speedboottocht met zeekameel

14 km€203.67
Geniet van luxe tegen de achtergrond van een gouden zonsondergang op ons jacht. #SunsetSailing #LuxuryJachtErvaring★ 5.0© 360 Adventures Tourism

Atlantis & Ain Dubai: 1,5 Uur Middag Yacht Tour

14 km€31.28
Geniet van luxe tegen de achtergrond van een gouden zonsondergang op ons jacht. #SunsetSailing #LuxuryJachtErvaring★ 4.2© 360 Adventures Tourism

Dubai: 2 uur durende luxe jachttour + hapjes en drankjes

14 km€48.25
Ain Dubai★ 4.2© Sky Walker

Haven van Dubai: 1 uur jachttour - Dubai Marina, JBR + Ain Dubai

14 km€21.34
Kona jacht★ 5.0© Skywalker

Dubai Harbour: Jachttocht & Glijbaan, Zwemmen & Snorkelen met BBQ Lunch

14 km€76.62
Mensen genieten van een speedboottochtje voor een groot, roze, boogvormig luxe hotel onder een strakblauwe hemel.★ 4.4© xt

Xclusive Yacht: 90-minuten Speedboottocht - Ain Dubai, Palm, Atlantis & Burj Al Arab

15 km€33.94
Xclusive Yachts - Ain Tour★ 3.8© xclusive

Dubai Marina: 1 uur Ain Dubai Woonboot Tour

15 km€19.4
Een moderne boot met verlicht bovendek dobbert 's nachts in een stadsrivier, met hoge gebouwen op de achtergrond.★ 4.6© xclusive yachts

Dubai Marina: Dinner Cruise met live muziek en open bar

15 km€50.92
Een luxe jacht op het water met een groot reuzenrad en stadsgebouwen op de achtergrond onder een strakblauwe lucht.★ 4.4© xclusive yachts

Dubai Marina: 1 uur jachttour met uitzicht op Ain Dubai

15 km€24
Een wit luxe jacht op blauw water met mensen op het dek onder een bewolkte hemel. Op de zijkant van het jacht staat "Exclusive Yachts" geschreven.★ 4.7© xclusive yachts

Dubai Marina: Luxe Yacht Tour met Ontbijt of BBQ

15 km€50.92
Dutch Oriental Cruises, Dubai -OCEAN EMPRESS DINNER CRUISE★ 4.4© Dutch Oriental Cruises, Dubai

Dubai Marina: Ocean Empress Dinner Cruise

15 km€36.13

Tickets via Tiqets. Boek je via een link, dan ontvangen wij een commissie; jij betaalt niet meer.

Veelgestelde vragen over een vakantie naar Dubai

De goedkoopste reis naar Dubai in ons actuele aanbod kost €423 per persoon. We vergelijken 609 hotels met in totaal 1.564 aanbiedingen van 8 aanbieders; de prijzen worden dagelijks ververst.

Ja. In het huidige aanbod zijn 2 hotels in Dubai all inclusive te boeken, vanaf €1.009 per persoon.

In ons actuele aanbod is februari 2027 de goedkoopste vertrekmaand, met reizen vanaf €423 per persoon. Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt, dus dit kan verschuiven.