Goedkope zonvakantie Istanbul

Een goedkope vakantie naar Istanbul, Turkije boek je vanaf €60 p.p. Vergelijk 869 hotels en 1.558 aanbiedingen van 11 aanbieders, dagelijks ververst.

Port Bosphorus Hotel10.02 aanbieders

Port Bosphorus Hotel

vanaf€332
Sura Concept Hotel10.0

Sura Concept Hotel

vanaf€363
Tomtom Suites10.0

Tomtom Suites

vanaf€370
Istanbul Marriott Hotel Pendik10.0

Istanbul Marriott Hotel Pendik

vanaf€373
Divan Istanbul10.02 aanbieders

Divan Istanbul

vanaf€418
Rixos Tersane Istanbul Nickelodeon Play10.0

Rixos Tersane Istanbul Nickelodeon Play

vanaf€1.147
9.9

Bakirkoy Zeugma Apart

vanaf€249
Sareban Hotel9.8

Sareban Hotel

vanaf€187
Sanasaryan Han, a Luxury Collection Hotel, Istanbul9.84 aanbieders

Sanasaryan Han, a Luxury Collection Hotel, Istanbul

vanaf€442
Hotel Evsen9.72 aanbieders

Hotel Evsen

vanaf€218
Fly Point Hotel9.7

Fly Point Hotel

vanaf€231
9.7

Grand Harilton Hotel

vanaf€237
Lunet Old City Hotel9.7

Lunet Old City Hotel

vanaf€269
Asilzade Hotel Sirkeci9.7

Asilzade Hotel Sirkeci

vanaf€269
Levni Hotel & Spa9.73 aanbieders

Levni Hotel & Spa

vanaf€296
Hotel Turkish House9.7

Hotel Turkish House

vanaf€310
Hotel Esve Istanbul9.7

Hotel Esve Istanbul

vanaf€520
Newalla Hotel Old City9.6

Newalla Hotel Old City

vanaf€250
Hidden Hills Istanbul Airport Hotel9.6

Hidden Hills Istanbul Airport Hotel

vanaf€292
Golden Siyav Hotel9.6

Golden Siyav Hotel

vanaf€309
Innova Sultanahmet Istanbul9.6

Innova Sultanahmet Istanbul

vanaf€756
Grand Armada Hotel9.5

Grand Armada Hotel

vanaf€183
The And Hotel9.5

The And Hotel

vanaf€233
Olympos Garden Hotel9.5

Olympos Garden Hotel

vanaf€237
Titanic Port Bakirkoy9.52 aanbieders

Titanic Port Bakirkoy

vanaf€261
Fairmont Quasar Istanbul9.52 aanbieders

Fairmont Quasar Istanbul

vanaf€430
Ecole St. Pierre Hotel9.5

Ecole St. Pierre Hotel

vanaf€1.013
Saruhan9.4

Saruhan

vanaf€237
Collage Pera Hotel9.42 aanbieders

Collage Pera Hotel

vanaf€242
Hotel Kurucesme Business9.4

Hotel Kurucesme Business

vanaf€244
Ikiz Konak Boutique Hotel9.4

Ikiz Konak Boutique Hotel

vanaf€277
Gulec Hotel9.4

Gulec Hotel

vanaf€293
9.4

Renata Suites Boutique Hotel

vanaf€388
Marmara Guesthouse9.3

Marmara Guesthouse

vanaf€214
Windsor Hotel en Convention Center Istanbul9.32 aanbieders

Windsor Hotel en Convention Center Istanbul

vanaf€247
Arise Hotel Golden Horn9.3

Arise Hotel Golden Horn

vanaf€280
Fraser Place Anthill Istanbul9.32 aanbieders

Fraser Place Anthill Istanbul

vanaf€295
Marriott Executive Apartments Istanbul Investvadi9.3

Marriott Executive Apartments Istanbul Investvadi

vanaf€339
Galata M849.3

Galata M84

vanaf€342
Housez Suites & Apartments9.3

Housez Suites & Apartments

vanaf€508
Homey AirPort Hotel9.2

Homey AirPort Hotel

vanaf€200
Casa Rosa Suites9.2

Casa Rosa Suites

vanaf€248
The Public Hotel9.23 aanbieders

The Public Hotel

vanaf€255
Bilek Istanbul Hotel9.2

Bilek Istanbul Hotel

vanaf€270
Sentire Hotels & Residences9.2

Sentire Hotels & Residences

vanaf€281
Sokullu Pasa9.2

Sokullu Pasa

vanaf€299
9.2

Hotel Avcilar City

vanaf€369
Navoris Hotel9.2

Navoris Hotel

vanaf€412
Kaya Istanbul Fair & Convention9.2

Kaya Istanbul Fair & Convention

vanaf€435
Radisson Residences Vadistanbul9.2

Radisson Residences Vadistanbul

vanaf€483
Ottoman Elegance9.1

Ottoman Elegance

vanaf€201
Roco Beyoglu Rooms & Coffee9.1

Roco Beyoglu Rooms & Coffee

vanaf€212
Grand Hilarium Hotel9.12 aanbieders

Grand Hilarium Hotel

vanaf€215
Kensington Hotel9.1

Kensington Hotel

vanaf€220
Aston Residence9.1

Aston Residence

vanaf€222
Boss Hotel Sultanahmet9.1

Boss Hotel Sultanahmet

vanaf€225
9.1

Meroddi La Porta Hotel

vanaf€226
The Meretto9.1

The Meretto

vanaf€235
Nearport Hotel9.1

Nearport Hotel

vanaf€243
Radisson Hotel Istanbul Sultanahmet9.12 aanbieders

Radisson Hotel Istanbul Sultanahmet

vanaf€276

Tickets & activiteiten in Istanbul

Populaire tickets en excursies dichtbij — direct te boeken via onze partner Tiqets.

hammam★ 4.4© istanbul hamam

Istanbul: Turks bad, spa & massage-ervaring in Taksim

2 km€55
Bosporus Zonsondergang Cruise op Luxe Jacht★ 4.8© Velena Travel

Istanbul: Bosporus Sunset Yacht Cruise met Snacks

2 km€45
Een man en vrouw, beiden in middeleeuwse klederdracht, dansen op een boot. Mensen zitten aan tafels op de achtergrond en kijken naar hen.★ 3.5

Istanbul: 4 uur Bosporus Dinner Cruise met Ottomaanse Dansshow

2 km€55
zonsondergang istanbul★ 4.6© Our

Istanbul: Bosporus & Gouden Hoorn Sunset Yacht Cruise met deskundige gids

2 km€49
Een danseres treedt op in een levendig kostuum op een boot met zittende gasten, muzikanten en een verlichte brug op de achtergrond in de schemering.★ 3.3© tm

Istanbul: Bosporus Dinner Cruise met Live Show + All-Inclusive drankjes

2 km€35
Een gedekte tafel met wijnglazen, gegrilde zalm, groenten en salade. Bloemen en een kleine lamp staan op de achtergrond.★ 5.0

Istanbul: Bosporus Dinner Cruise met traditionele derwisjshow

2 km€70
Bosporus rondvaart op luxe jacht★ 4.7© Velena Travel

Istanbul: Bosporus boottocht met snacks

2 km€35
Bosporus en Zwarte Zee cruise met lunch★ 4.5© Velena Travel

Istanbul: Bosporus & Zwarte Zee rondvaart met lunch

2 km€120
Vier dansers in traditionele kostuums treden op op een zwak verlicht podium met gouden versieringen en vlaggen op de achtergrond.★ 4.0© Bosporus Cruise

Istanbul: Bosporus Dinner Cruise met Turkse Dans Shows + Privé Tafel

2 km€34
Bosporus★ 4.7© We own this phoıos as Plan Tours

Istanbul: Bosporus & Gouden Hoorn rondvaart + 3-uur durende bustour

2 km€35
Een gids die tegen een groep toeristen praat bij een historisch gebouw met een koepel en een minaret, onder een stralende hemel.★ 4.5© ayasofya

Istanbul: rondleiding door de oude stad, rondvaart over de Bosporus, de Pierre Loti-heuvel + kabelbaan

2 km€57
Mensen zitten op het dek van een boot, met op de achtergrond een grote moskee en een hangbrug, onder een stralende hemel.★ 3.6© KAPAK

Istanbul: rondleiding, boottocht, kaartje voor de kabelbaan + optionele Transfers

2 km€39
Gast drinkt koffie★ 5.0© Turkish Coffee Workshop

Istanbul: Zandgebrouwen Turkse Koffie Workshop in Sultanahmet

2 km€9
Een man kijkt naar Hagia Sophia© Tourmania

Istanbul: Rondleiding door de stad van een halve dag + transfer heen en terug

2 km€35
Mensen wandelen rond het Topkapi paleis★ 1.0© Tourmania

Istanbul: Ochtendwandeling met gids

2 km€25
Turks bad© istanbul hamam

Istanbul: Turks bad, spa & massage-ervaring in Sisli

3 km€55
Dolmabahce★ 4.8© Cosmic Tickets Audios

Dolmabahce Paleis & Harem: Skip the Line Ticket + audiogids

3 km€49.9
dolma★ 4.0© istanbul tourist pass

Dolmabahçepaleis: Skip the line-ticket + Audiogids

3 km€46.9

Tickets via Tiqets. Boek je via een link, dan ontvangen wij een commissie; jij betaalt niet meer.

Veelgestelde vragen over een vakantie naar Istanbul

De goedkoopste reis naar Istanbul in ons actuele aanbod kost €60 per persoon. We vergelijken 869 hotels met in totaal 1.558 aanbiedingen van 11 aanbieders; de prijzen worden dagelijks ververst.

In ons actuele aanbod is november 2026 de goedkoopste vertrekmaand, met reizen vanaf €100 per persoon. Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt, dus dit kan verschuiven.

Meer weten over een goedkope zonvakantie naar Turkije? Lees onze landpagina Turkije.