Goedkope zonvakantie Barcelona

Een goedkope vakantie naar Barcelona, Spanje boek je vanaf €74 p.p. Vergelijk 497 hotels en 1.229 aanbiedingen van 11 aanbieders, dagelijks ververst.

Hotel Gótico10.03 aanbieders

Hotel Gótico

vanaf€211
Hotel Acta Splendid10.03 aanbieders

Hotel Acta Splendid

vanaf€223
Barcelona Condal Mar By Meliá9.8

Barcelona Condal Mar By Meliá

vanaf€363
Miiro Borneta9.8

Miiro Borneta

vanaf€411
Majestic and Spa9.72 aanbieders

Majestic and Spa

vanaf€565
H10 Montcada Boutique9.62 aanbieders

H10 Montcada Boutique

vanaf€209
Icon Bcn9.6

Icon Bcn

vanaf€311
We Boutique Hotel9.5

We Boutique Hotel

vanaf€321
H10 Casa Mimosa9.42 aanbieders

H10 Casa Mimosa

vanaf€427
Sercotel Barcelona El Prat9.3

Sercotel Barcelona El Prat

vanaf€227
Medinaceli9.33 aanbieders

Medinaceli

vanaf€249
Barcelona Catedral9.33 aanbieders

Barcelona Catedral

vanaf€292
Alma Barcelona9.3

Alma Barcelona

vanaf€614
Leonardo Boutique Hotel Barcelona Sagrada Familia9.23 aanbieders

Leonardo Boutique Hotel Barcelona Sagrada Familia

vanaf€210
Petit Palace Boquería Garden9.24 aanbieders

Petit Palace Boquería Garden

vanaf€244
InterContinental Barcelona9.22 aanbieders

InterContinental Barcelona

vanaf€375
Gran Hotel La Florida9.2

Gran Hotel La Florida

vanaf€475
Hotel Acta Antibes9.12 aanbieders

Hotel Acta Antibes

vanaf€199
Rialto by Gargallo Hoteles9.12 aanbieders

Rialto by Gargallo Hoteles

vanaf€213
Eric Vökel Gran Via Suites9.15 aanbieders

Eric Vökel Gran Via Suites

vanaf€214
Hotel Brick9.1

Hotel Brick

vanaf€216
Room Mate Pau9.12 aanbieders

Room Mate Pau

vanaf€267
Ciutadella Barcelona9.03 aanbieders

Ciutadella Barcelona

vanaf€197
Petit Palace Museum9.02 aanbieders

Petit Palace Museum

vanaf€260
Andante Drassanes9.02 aanbieders

Andante Drassanes

vanaf€284
NH Diagonal Poblenou9.0

NH Diagonal Poblenou

vanaf€285
9.0

Mercedes Heritage Barcelona Apartments

vanaf€304
9.0

Amister Urban Apartments

vanaf€462
9.0

El Palauet Royal Suites

vanaf€1.289
Santa Marta8.92 aanbieders

Santa Marta

vanaf€155
Sant Antoni8.92 aanbieders

Sant Antoni

vanaf€216
Atenea Calabria Apartaments8.92 aanbieders

Atenea Calabria Apartaments

vanaf€229
8.9

Room Mate Gerard

vanaf€264
Hesperia Barcelona Presidente8.9

Hesperia Barcelona Presidente

vanaf€270
Villa Emilia Barcelona8.9

Villa Emilia Barcelona

vanaf€285
Hotel Paxton Barcelona8.9

Hotel Paxton Barcelona

vanaf€308
Suizo8.83 aanbieders

Suizo

vanaf€155
Room Mate Carla8.83 aanbieders

Room Mate Carla

vanaf€169
San Agustin8.8

San Agustin

vanaf€220
Room Mate Anna8.82 aanbieders

Room Mate Anna

vanaf€253
Barcelona Princess8.82 aanbieders

Barcelona Princess

vanaf€263
Abac8.8

Abac

vanaf€536
8.7

La França Travellers

vanaf€202
HG City Suites Barcelona8.72 aanbieders

HG City Suites Barcelona

vanaf€228
Petit Palace Trencadis8.7

Petit Palace Trencadis

vanaf€247
Cram8.72 aanbieders

Cram

vanaf€275
Tembo Barcelona8.72 aanbieders

Tembo Barcelona

vanaf€288
Hotel Del Mar8.62 aanbieders

Hotel Del Mar

vanaf€155
Hotel Acta Azul Barcelona8.6

Hotel Acta Azul Barcelona

vanaf€225
Negresco Princess8.62 aanbieders

Negresco Princess

vanaf€236
Hotel Catalunya8.62 aanbieders

Hotel Catalunya

vanaf€262
Ibis Meridiana8.6

Ibis Meridiana

vanaf€281
Arya Stadium Hotel8.52 aanbieders

Arya Stadium Hotel

vanaf€197
Vilana Hotel8.52 aanbieders

Vilana Hotel

vanaf€223
Wilson Boutique8.52 aanbieders

Wilson Boutique

vanaf€228
Limonaia Hotel8.52 aanbieders

Limonaia Hotel

vanaf€270
Murmuri Residence Mercader8.5

Murmuri Residence Mercader

vanaf€374
Canton8.4

Canton

vanaf€194
Hotel Gaudi8.43 aanbieders

Hotel Gaudi

vanaf€209
Onix Rambla8.42 aanbieders

Onix Rambla

vanaf€218

Tickets & activiteiten in Barcelona

Populaire tickets en excursies dichtbij — direct te boeken via onze partner Tiqets.

Een groep van vier mensen staat en praat voor een vitrine met daarin een sporttrui met "Messi 10" erop.© Fc Barcelona

Barcelona: Rondleiding Voetbal met 4 Clubs & 2 Musea

3 km€169
Algemeen zicht op de Bellesguard Tower★ 4.7© Torre Bellesguard

Torre Bellesguard: Toegangsticket + Audiogids-app

3 km€12
Algemeen zicht op de Bellesguard Tower★ 4.6© Torre Bellesguard

Torre Bellesguard: Toegangsticket + Rondleiding met gids

3 km€20
Een groep voetballers in blauwe en rode uniformen viert feest op een veld onder felle stadionlichten.★ 4.3© FC Barcelona

Spotify Camp Nou: voetbalwedstrijd van FC Barcelona

3 km€1844.29
FC Barcelona Immersive Tour & Museum: Total Experience★ 4.0© FC Barcelona

FC Barcelona Museum: Toegangsticket voor de Barça Immersive Tour + unieke ervaringen

3 km€47.1
Two people smile and point at a display of multiple golden soccer ball trophies inside a dimly lit exhibit.★ 4.4© FC Barcelona

FC Barcelona Museum: toegangsticket voor de Barça Immersive Tour + audiogids

3 km€33.1
bagage★ 1.0© stasher

Barcelona: Bagageopslag bij Spotify Camp Nou

3 km€6.17
Parc d'Atraccions Tibidabo★ 4.1© Parc d´Atraccions Tibidabo

Tibidabo Pretpark: Toegangsticket

3 km€39
Luchtfoto van een blauwe helikopter die over een dichtbevolkt stedelijk gebied vliegt met de iconische Sagrada Familia-basiliek op de achtergrond.★ 4.5

Barcelona Skyline Helikoptervlucht

3 km€179
Een blauwe helikopter vliegt over een druk stadslandschap met hoge gebouwen, een lange centrale laan en voetgangersgebieden eronder.★ 4.8

Barcelona: helikoptervlucht over de kust van Barcelona

3 km€94
Groep★ 4.8© Julia Travel

Barcelona: Dag of zonsondergang Premium Catamaran Cruise

3 km€27
Zeilen bij zonsondergang★ 5.0© Sailing Tours Barcelona

Barcelona: Zeilervaring bij zonsondergang + Snacks & Drankjes

3 km€69
Andbus Andorra★ 4.7© Andbus

Vanaf Barcelona: 1-Weg Bus Transfer naar Andorra la Vella

4 km€33
Panoramisch bezoek aan attractiepark Tibidabo.★ 4.1© Parc d´Atraccions Tibidabo

Panoramisch gebied Tibidabo: Toegang + Cuca de Llum & TibiBus

4 km€21.5
Helikoptervlucht★ 4.7© World Experience

Kustlijn van Barcelona: 7-minuten helikoptervlucht

4 km€159.99
Een groepje mensen staat in een open auto op een onverharde weg op het platteland, vlakbij wijngaarden, onder een blauwe, bewolkte hemel.© 4x4 ride through vineyards

Penedès: Rondleiding door wijnhuizen vanuit Barcelona + rit in een 4x4 + wijn- en cava-proeverijen

4 km€139.99
Een groepje mensen dat op een plein staat te praten, vlakbij een historisch gebouw en de kliffen, onder een strakblauwe hemel.© Tossa

Montserrat, Girona en de Costa Brava: rondleiding vanuit Barcelona

4 km€99.99
Vier mensen met oranje reddingsvesten en helmen varen op een blauw opblaasbaar watervlot, spetterend door de oceaan tegen een bergachtige achtergrond.★ 2.5

Barcelona: Bananenboot Challenge

5 km€25

Tickets via Tiqets. Boek je via een link, dan ontvangen wij een commissie; jij betaalt niet meer.

Veelgestelde vragen over een vakantie naar Barcelona

De goedkoopste reis naar Barcelona in ons actuele aanbod kost €74 per persoon. We vergelijken 497 hotels met in totaal 1.229 aanbiedingen van 11 aanbieders; de prijzen worden dagelijks ververst.

In ons actuele aanbod is januari 2027 de goedkoopste vertrekmaand, met reizen vanaf €119 per persoon. Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt, dus dit kan verschuiven.

Meer weten over een goedkope zonvakantie naar Spanje? Lees onze landpagina Spanje.