Goedkope zonvakantie Marrakech

Een goedkope vakantie naar Marrakech, Marokko boek je vanaf €53 p.p. Vergelijk 364 hotels en 870 aanbiedingen van 11 aanbieders, dagelijks ververst.

Riad 4 Jardins10.0

Riad 4 Jardins

vanaf€496
Riad Melhoun en Spa9.93 aanbieders

Riad Melhoun en Spa

vanaf€645
Palais Tara & Spa9.82 aanbieders

Palais Tara & Spa

vanaf€355
9.6

Riad Dar Ayur

vanaf€278
9.5

Riad Dar Alhambra

vanaf€314
Riad Ysalis9.5

Riad Ysalis

vanaf€347
9.4

Weedan Ferme D'hôtes

vanaf€253
TUI BLUE Riu Tikida Garden9.4

TUI BLUE Riu Tikida Garden

vanaf€568
Riad Beata Marrakech9.22 aanbieders

Riad Beata Marrakech

vanaf€266
Domaine des Remparts & Spa9.2

Domaine des Remparts & Spa

vanaf€475
9.2

Palais Riad Berbere Bio Hotel and Spa

vanaf€529
9.2

Riad Ben Youssef

vanaf€12.956
9.1

Riad Saba

vanaf€287
9.1

Riad Sun Of Kech

vanaf€293
Riad La Croix Berbère Luxe9.13 aanbieders

Riad La Croix Berbère Luxe

vanaf€549
Riad L'Emir9.02 aanbieders

Riad L'Emir

vanaf€271
Riad Mille et une Nuits9.0

Riad Mille et une Nuits

vanaf€293
Les Jardins De Zyriab8.92 aanbieders

Les Jardins De Zyriab

vanaf€233
Riad La Perle Bleue8.8

Riad La Perle Bleue

vanaf€246
Riad Fatouma8.72 aanbieders

Riad Fatouma

vanaf€185
8.7

Riad Le Rubis

vanaf€270
Stars Hotel8.6

Stars Hotel

vanaf€298
8.5

Hôtel Ali

vanaf€204
Mia Agafay Resort8.5

Mia Agafay Resort

vanaf€396
Pickalbatros Aqua Fun Club Resort8.42 aanbieders

Pickalbatros Aqua Fun Club Resort

vanaf€335
Riad Palais Mehdi8.42 aanbieders

Riad Palais Mehdi

vanaf€353
8.3

Riad Linda

vanaf€257
Riad Marrakech Doors8.32 aanbieders

Riad Marrakech Doors

vanaf€367
Riad Kilimini8.2

Riad Kilimini

vanaf€244
Zari Boutique Aparthotel8.2

Zari Boutique Aparthotel

vanaf€295
El Olivar Palace en Spa8.23 aanbieders

El Olivar Palace en Spa

vanaf€306
Riad Diamond Of Marrakech8.2

Riad Diamond Of Marrakech

vanaf€390
Riad Jibril8.13 aanbieders

Riad Jibril

vanaf€179
Bab Hotel8.1

Bab Hotel

vanaf€414
Yaad City Hotel8.03 aanbieders

Yaad City Hotel

vanaf€201
Palm Appart Club8.0

Palm Appart Club

vanaf€264
Labranda Targa Club Aqua Parc8.03 aanbieders

Labranda Targa Club Aqua Parc

vanaf€322
Valeria Dar Atlas Resorts8.0

Valeria Dar Atlas Resorts

vanaf€332
Rose Aqua Parc Club8.0

Rose Aqua Parc Club

vanaf€400
Savoy Le Grand Hotel8.02 aanbieders

Savoy Le Grand Hotel

vanaf€526
Almas7.82 aanbieders

Almas

vanaf€241
Riad La Villa Bleue & Spa7.8

Riad La Villa Bleue & Spa

vanaf€395
Riad Dar Serenity7.2

Riad Dar Serenity

vanaf€256
Riad Dar El Bacha7.2

Riad Dar El Bacha

vanaf€261
Riad Arabkech7.22 aanbieders

Riad Arabkech

vanaf€305
Maison H Kasbah7.2

Maison H Kasbah

vanaf€354
Valeria Madina Club Resort7.0

Valeria Madina Club Resort

vanaf€314
Hotel Novotel Marrakech Hivernage7.0

Hotel Novotel Marrakech Hivernage

vanaf€355
Palm Appart Club Marrakesh7.0

Palm Appart Club Marrakesh

vanaf€521
Diwane Hotel & Spa Marrakech6.9

Diwane Hotel & Spa Marrakech

vanaf€259
Marrakech Ryads Parc & Spa by Blue Sea6.9

Marrakech Ryads Parc & Spa by Blue Sea

vanaf€331
Aqua Mirage Club & Aqua Parc6.8

Aqua Mirage Club & Aqua Parc

vanaf€368
6.4

Amalay

vanaf€186
Riad Nouhal Marrakech6.0

Riad Nouhal Marrakech

vanaf€184
5.9

Palais de l'Ô

vanaf€303
Riad Ailen10.03 aanbieders

Riad Ailen

vanaf€191
Maison Daouia10.03 aanbieders

Maison Daouia

vanaf€217
Iberostar Waves Club Palmeraie Marrakech10.07 aanbieders

Iberostar Waves Club Palmeraie Marrakech

vanaf€312
Barceló Palmeraie10.03 aanbieders

Barceló Palmeraie

vanaf€337
Les Borjs de la Kasbah10.05 aanbieders

Les Borjs de la Kasbah

vanaf€381

Tickets & activiteiten in Marrakech

Populaire tickets en excursies dichtbij — direct te boeken via onze partner Tiqets.

Tickets via Tiqets. Boek je via een link, dan ontvangen wij een commissie; jij betaalt niet meer.

Veelgestelde vragen over een vakantie naar Marrakech

De goedkoopste reis naar Marrakech in ons actuele aanbod kost €53 per persoon. We vergelijken 364 hotels met in totaal 870 aanbiedingen van 11 aanbieders; de prijzen worden dagelijks ververst.

Ja. In het huidige aanbod zijn 25 hotels in Marrakech all inclusive te boeken, vanaf €277 per persoon.

In ons actuele aanbod is december 2026 de goedkoopste vertrekmaand, met reizen vanaf €129 per persoon. Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt, dus dit kan verschuiven.

Meer weten over een goedkope zonvakantie naar Marokko? Lees onze landpagina Marokko.