Goedkope zonvakantie Split

Een goedkope vakantie naar Split, Kroatië boek je vanaf €237 p.p. Vergelijk 77 hotels en 105 aanbiedingen van 6 aanbieders, dagelijks ververst.

Studio Apartments 4 You In Split10.03 aanbieders

Studio Apartments 4 You In Split

vanaf€237
Roko Luxury Rooms9.8

Roko Luxury Rooms

vanaf€288
Caldo Luxury Rooms9.8

Caldo Luxury Rooms

vanaf€315
Marmont Heritage Hotel9.73 aanbieders

Marmont Heritage Hotel

vanaf€309
Makarun Heritage Rooms9.7

Makarun Heritage Rooms

vanaf€355
Tifani Luxury Rooms9.6

Tifani Luxury Rooms

vanaf€330
Le Meridien Lav9.6

Le Meridien Lav

vanaf€662
Starlight Luxury Rooms9.6

Starlight Luxury Rooms

vanaf€956
Pomak Luxury Rooms9.5

Pomak Luxury Rooms

vanaf€300
Cornaro Hotel9.53 aanbieders

Cornaro Hotel

vanaf€378
President9.52 aanbieders

President

vanaf€407
Heritage Hotel Santa Lucia9.4

Heritage Hotel Santa Lucia

vanaf€377
The Duke Luxury Rooms9.3

The Duke Luxury Rooms

vanaf€322
Hotel Ambasador9.32 aanbieders

Hotel Ambasador

vanaf€354
Grand Palace Luxury Retreat9.3

Grand Palace Luxury Retreat

vanaf€355
Marvie Hotel en Health9.33 aanbieders

Marvie Hotel en Health

vanaf€363
Hotel Park9.3

Hotel Park

vanaf€388
Hotel Villa Harmony9.3

Hotel Villa Harmony

vanaf€529
Bajamonti 59.2

Bajamonti 5

vanaf€291
Dioklecijan Hotel & Residence9.12 aanbieders

Dioklecijan Hotel & Residence

vanaf€314
Villa Angela9.1

Villa Angela

vanaf€387
9.0

Hotel Corner

vanaf€277
Azur Palace9.0

Azur Palace

vanaf€341
Slavija9.02 aanbieders

Slavija

vanaf€341
Hotel Globo9.02 aanbieders

Hotel Globo

vanaf€387
Time Hotel9.0

Time Hotel

vanaf€447
Palace Suites8.9

Palace Suites

vanaf€375
Central Square Heritage Hotel8.8

Central Square Heritage Hotel

vanaf€238
Hotel Mondo8.8

Hotel Mondo

vanaf€357
Marul8.6

Marul

vanaf€288
Hotel As8.5

Hotel As

vanaf€312
Plaza Marchi Old Town8.42 aanbieders

Plaza Marchi Old Town

vanaf€263
B Gold Luxury Rooms8.4

B Gold Luxury Rooms

vanaf€280
Heritage Hotel Jupiter8.23 aanbieders

Heritage Hotel Jupiter

vanaf€281
Le Premier Rooms8.0

Le Premier Rooms

vanaf€295
Historic Plaza Varos7.9

Historic Plaza Varos

vanaf€305
Pietra Rossa Luxury Rooms7.9

Pietra Rossa Luxury Rooms

vanaf€335
Heritage Palace Varoš7.82 aanbieders

Heritage Palace Varoš

vanaf€264
Luxury Rooms Nirvana7.8

Luxury Rooms Nirvana

vanaf€370
Pietra Negra7.7

Pietra Negra

vanaf€257
Luxury Lidija Rooms7.6

Luxury Lidija Rooms

vanaf€241
Palms Promenade Luxury Rooms7.2

Palms Promenade Luxury Rooms

vanaf€251
Piano Suites7.2

Piano Suites

vanaf€252
InMotion Luxury Rooms7.2

InMotion Luxury Rooms

vanaf€274
Apartments Villa Dube7.2

Apartments Villa Dube

vanaf€313
Alma7.2

Alma

vanaf€314
Aurum Templi Suites7.2

Aurum Templi Suites

vanaf€320
Apartments Iskra7.2

Apartments Iskra

vanaf€347
Klarina Apartments7.2

Klarina Apartments

vanaf€365
Prima Life Spalato7.2

Prima Life Spalato

vanaf€369
7.2

F&A Apartments

vanaf€390
Five Elements Luxury Rooms7.2

Five Elements Luxury Rooms

vanaf€444
Hotel Fanat7.2

Hotel Fanat

vanaf€476
Apartamenti Katija7.2

Apartamenti Katija

vanaf€1.588
Galeria Valeria Seaside Downtown6.92 aanbieders

Galeria Valeria Seaside Downtown

vanaf€318
Stonemasons Heritage6.7

Stonemasons Heritage

vanaf€281
Prima Luce6.6

Prima Luce

vanaf€311
Atrium9.02 aanbieders

Atrium

vanaf€301
Hotel Cvita8.73 aanbieders

Hotel Cvita

vanaf€321
Amphora Hotel8.53 aanbieders

Amphora Hotel

vanaf€300

Tickets & activiteiten in Split

Populaire tickets en excursies dichtbij — direct te boeken via onze partner Tiqets.

Tickets via Tiqets. Boek je via een link, dan ontvangen wij een commissie; jij betaalt niet meer.

Veelgestelde vragen over een vakantie naar Split

De goedkoopste reis naar Split in ons actuele aanbod kost €237 per persoon. We vergelijken 77 hotels met in totaal 105 aanbiedingen van 6 aanbieders; de prijzen worden dagelijks ververst.

In ons actuele aanbod is maart 2027 de goedkoopste vertrekmaand, met reizen vanaf €237 per persoon. Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt, dus dit kan verschuiven.

Meer weten over een goedkope zonvakantie naar Kroatië? Lees onze landpagina Kroatië.