Goedkope zonvakantie Rethimnon

Een goedkope vakantie naar Rethimnon, Griekenland boek je vanaf €250 p.p. Vergelijk 46 hotels en 49 aanbiedingen van 4 aanbieders, dagelijks ververst.

Amalen Suites10.0

Amalen Suites

vanaf€501
Ariadne Hotel9.82 aanbieders

Ariadne Hotel

vanaf€271
Camari Garden Hotel Apartments9.6

Camari Garden Hotel Apartments

vanaf€271
Nautilux Rethymno by Mage Hotels9.5

Nautilux Rethymno by Mage Hotels

vanaf€414
Minos Ambassador All Suites & Spa9.52 aanbieders

Minos Ambassador All Suites & Spa

vanaf€436
Aquila Porto Rethymnon9.42 aanbieders

Aquila Porto Rethymnon

vanaf€360
Melrose Hotel9.4

Melrose Hotel

vanaf€366
Theartemis Palace9.4

Theartemis Palace

vanaf€376
Leonidas Studios & Apartments9.4

Leonidas Studios & Apartments

vanaf€377
Ikones Seafront Luxury Suites9.4

Ikones Seafront Luxury Suites

vanaf€522
9.3

Rimondi Hotels Rethymnon

vanaf€336
Bio Suites Hotel9.3

Bio Suites Hotel

vanaf€345
Leo9.3

Leo

vanaf€377
Kanakis Apartments9.2

Kanakis Apartments

vanaf€297
Omiros Boutique Hotel9.2

Omiros Boutique Hotel

vanaf€318
9.1

Palm Beach Apartments - Studio

vanaf€268
Veneto Hotel9.1

Veneto Hotel

vanaf€286
Hotel Fortezza9.1

Hotel Fortezza

vanaf€331
Grecotel Creta Palace9.1

Grecotel Creta Palace

vanaf€467
The Royal Blue9.1

The Royal Blue

vanaf€488
Grecotel Plaza Beach House9.0

Grecotel Plaza Beach House

vanaf€333
Forest Park9.0

Forest Park

vanaf€369
Aristea Hotel8.9

Aristea Hotel

vanaf€301
Pearl Beach Hotel8.9

Pearl Beach Hotel

vanaf€356
Aegean Pearl8.9

Aegean Pearl

vanaf€370
Trefon Hotel Apartments & Family Suites8.9

Trefon Hotel Apartments & Family Suites

vanaf€389
Kriti Beach Hotel8.8

Kriti Beach Hotel

vanaf€370
Oasis Hotel8.7

Oasis Hotel

vanaf€271
Jo-An Palace8.7

Jo-An Palace

vanaf€323
Anita Beach Hotel8.7

Anita Beach Hotel

vanaf€334
Macaris Suites & Spa8.7

Macaris Suites & Spa

vanaf€360
Minos Hotel8.6

Minos Hotel

vanaf€262
Blue Sea Apartments8.5

Blue Sea Apartments

vanaf€284
Kyma Suites Beach Hotel8.5

Kyma Suites Beach Hotel

vanaf€428
Palazzino di Corina8.3

Palazzino di Corina

vanaf€312
Elina Hotel Apartments8.2

Elina Hotel Apartments

vanaf€250
Ekavi Hotel8.2

Ekavi Hotel

vanaf€356
8.1

Rimondi Grand Resort & Spa

vanaf€348
Achillion Palace8.0

Achillion Palace

vanaf€303
Ink Hotels House of Europe7.9

Ink Hotels House of Europe

vanaf€318
Jo An Beach Hotel7.8

Jo An Beach Hotel

vanaf€291
Blue Sky Apartments7.5

Blue Sky Apartments

vanaf€304
Odyssia Beach7.5

Odyssia Beach

vanaf€340
Avli7.2

Avli

vanaf€337
Vivian Art Apartments7.2

Vivian Art Apartments

vanaf€442
Brascos6.8

Brascos

vanaf€265

Veelgestelde vragen over een vakantie naar Rethimnon

De goedkoopste reis naar Rethimnon in ons actuele aanbod kost €250 per persoon. We vergelijken 46 hotels met in totaal 49 aanbiedingen van 4 aanbieders; de prijzen worden dagelijks ververst.

Ja. In het huidige aanbod is 1 hotel in Rethimnon all inclusive te boeken, vanaf €348 per persoon.

In ons actuele aanbod is januari 2027 de goedkoopste vertrekmaand, met reizen vanaf €250 per persoon. Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt, dus dit kan verschuiven.

Meer weten over een goedkope zonvakantie naar Griekenland? Lees onze landpagina Griekenland.