Goedkope zonvakantie Cairo

Een goedkope vakantie naar Cairo, Egypte boek je vanaf €251 p.p. Vergelijk 81 hotels en 129 aanbiedingen van 7 aanbieders, dagelijks ververst.

9.9

Crowne Plaza West Cairo Arkan

vanaf€680
Hilton Cairo Grand Nile9.52 aanbieders

Hilton Cairo Grand Nile

vanaf€465
Steigenberger Hotel El Tahrir Cairo9.52 aanbieders

Steigenberger Hotel El Tahrir Cairo

vanaf€566
9.5

Royal Maxim Palace Kempinski Cairo

vanaf€587
Mar Charbel Hotel Cairo9.2

Mar Charbel Hotel Cairo

vanaf€431
Barceló Cairo Pyramids9.13 aanbieders

Barceló Cairo Pyramids

vanaf€251
Paradise Home City Stars9.0

Paradise Home City Stars

vanaf€393
Pyramisa Suites Hotel Cairo9.0

Pyramisa Suites Hotel Cairo

vanaf€447
Concorde el Salam Hotel Cairo by Royal Tulip8.93 aanbieders

Concorde el Salam Hotel Cairo by Royal Tulip

vanaf€531
8.8

New President Hotel Zamalek

vanaf€448
8.7

Grand Agor Hotel

vanaf€370
8.3

Panorama Ramsis Hotel

vanaf€332
Cosmopolitan Plaza INN Hotel8.12 aanbieders

Cosmopolitan Plaza INN Hotel

vanaf€421
7.6

Nile Sky Suites Hotel

vanaf€360
Salma Hotel7.6

Salma Hotel

vanaf€369
Ga Plus7.3

Ga Plus

vanaf€407
Arabian Nights7.2

Arabian Nights

vanaf€327
Pyramids Charm Hotel7.2

Pyramids Charm Hotel

vanaf€357
Zamalek House Hotel7.2

Zamalek House Hotel

vanaf€401
Regency Pyramids View7.2

Regency Pyramids View

vanaf€409
7.2

Victoria

vanaf€433
Brassbell7.2

Brassbell

vanaf€446
7.1

Holidays Express Hotel & Terrace

vanaf€350
6.5

Indiana Hotel

vanaf€344
6.4

Paris Hostel

vanaf€387
Tolip Hotel Gardens3.3

Tolip Hotel Gardens

vanaf€470
Semiramis InterContinental Cairo10.02 aanbieders

Semiramis InterContinental Cairo

vanaf€564
Kempinski Nile Hotel Cairo9.63 aanbieders

Kempinski Nile Hotel Cairo

vanaf€628
Triumph Luxury Hotel9.42 aanbieders

Triumph Luxury Hotel

vanaf€572
Four Seasons Cairo at the First Residence9.43 aanbieders

Four Seasons Cairo at the First Residence

vanaf€697
Dusit Thani LakeView Cairo9.32 aanbieders

Dusit Thani LakeView Cairo

vanaf€687
JAZ Pyramids Resort9.24 aanbieders

JAZ Pyramids Resort

vanaf€439
Triumph Plaza Hotel9.22 aanbieders

Triumph Plaza Hotel

vanaf€508
Fairmont Nile City9.04 aanbieders

Fairmont Nile City

vanaf€638
Baron Hotel Cairo8.94 aanbieders

Baron Hotel Cairo

vanaf€444
The President Hotel Cairo8.92 aanbieders

The President Hotel Cairo

vanaf€524
Ramses Hilton8.94 aanbieders

Ramses Hilton

vanaf€601
Le Passage Cairo Hotel en Casino8.82 aanbieders

Le Passage Cairo Hotel en Casino

vanaf€475
Cairo World Trade Center Hotel en Residences8.52 aanbieders

Cairo World Trade Center Hotel en Residences

vanaf€512
Tolip El Narges Hotel en Spa8.32 aanbieders

Tolip El Narges Hotel en Spa

vanaf€511
Sun City Hotel - The Gabriel7.32 aanbieders

Sun City Hotel - The Gabriel

vanaf€378

New Panorama Inn

vanaf€386
Azal Pyramids Hotel

Azal Pyramids Hotel

vanaf€443
Sonesta Caïro

Sonesta Caïro

vanaf€465
Flamenco Hotel Caïro3 aanbieders

Flamenco Hotel Caïro

vanaf€476
Baron

Baron

vanaf€561
Pyramisa

Pyramisa

vanaf€593
TOLIP Family Park

TOLIP Family Park

vanaf€652
Safir Cairo

Safir Cairo

vanaf€658
Grand Nile Tower

Grand Nile Tower

vanaf€659
Radisson Blu Heliopolis

Radisson Blu Heliopolis

vanaf€678
Sonesta Hotel Tower en Casino Cairo

Sonesta Hotel Tower en Casino Cairo

vanaf€682
Holiday Inn Cairo Maadi3 aanbieders

Holiday Inn Cairo Maadi

vanaf€698
Tolip Golden Plaza

Tolip Golden Plaza

vanaf€700
Cleopatra Hotel2 aanbieders

Cleopatra Hotel

vanaf€706
Novotel Cairo Airport

Novotel Cairo Airport

vanaf€732
Sofitel Cairo Nile El Gezirah4 aanbieders

Sofitel Cairo Nile El Gezirah

vanaf€748
Novotel Cairol 6th of October

Novotel Cairol 6th of October

vanaf€785
1920s Boutique Hotel Cairo

1920s Boutique Hotel Cairo

vanaf€797
Hilton Pyramids Golf Resort

Hilton Pyramids Golf Resort

vanaf€803

Tickets & activiteiten in Cairo

Populaire tickets en excursies dichtbij — direct te boeken via onze partner Tiqets.

Een binnenplaats van een moskee met een centrale koepelstructuur, omringd door bogen en zuilen, onder een blauwe hemel met een paar wolken.© Own copyright

Manial Paleis, Ibn Tulun Moskee & Gayer-Anderson Museum: Rondleiding + Lunch

5 km€75.69
Verken de culturele juweeltjes van Caïro met een rondleiding, waaronder het iconische Opera House van Caïro, waar kunst, geschiedenis en elegantie samenkomen.© FTS

Caïro: Rondleiding + Entree Operagebouw + Retourtrip

5 km€84.59
Een rivierboot in Egyptische stijl op een rivier, met de skyline van een stad en twee minaretten op de achtergrond.★ 5.0© Nile Pharaohs

Caïro: Nile Pharaohs Dinner Cruise + Optionele Transfer & Drankjes

6 km€42.56
Rondvaart★ 5.0© Top Nile Cruise in Cairo & Giza

Caïro & Gizeh: Rondvaart Nijl in de open lucht

6 km€31.17
Een grote binnenplaats van een moskee met twee hoge minaretten, een centrale sierlijke structuur, koepels en een blauwe lucht met wolken.© Black Camel Tours

Caïro & Piramides van Gizeh: Privé rondleiding + Transfer + Lunch

8 km€47
Een rondvaart op de Nijl in Caïro is een prachtige manier om de avond door te brengen.★ 4.0© .

Caïro: Nile Crystal Diner Cruise + Dans & Muziek Show + Optionele Transfers

8 km€24.04
Uitzicht op de piramides van Gizeh★ 5.0© Travel Door

ATV-avontuur rond de piramides van Gizeh

9 km€66.78
Tanwra show★ 4.6© Black Camel Tours

Caïro: Rondvaart op de Nijl Memphis + Show + Privé Transfer

9 km€18
Ontmoeten en assisteren★ 5.0© Black Camel Tours

Caïro: Privé Transfer van Caïro Luchthaven naar Caïro of Gizeh Hotel

12 km€25
Several red all-terrain vehicles parked on a desert landscape with pyramids and rocky surroundings in the background.★ 4.8© FTS Travels

Piramides van Gizeh: Skip the Line Ticket + Quad of Kameelrit + Transfer

16 km€23.15
Een persoon rijdt in een paardenkoets voor de piramides van Gizeh onder een heldere hemel.★ 5.0© Black Camel Tours

Piramides van Gizeh & Sfinx: Rondleiding + Transfer + Lunch + Flevorit op de Nijl

16 km€65
Twee mensen springen voor de Grote Piramide van Gizeh, heldere hemel op de achtergrond.★ 3.9© FTS Travels

Piramides van Gizeh & De Grote Piramide: Toegangsticket + Transfer

16 km€60.55
Traveler looking at the Great Sphinx★ 5.0© Own copyright

Piramiden van Gizeh + Egyptisch Museum Caïro (EMC)

16 km€78.36
Entrance to Grand Egyptian Museum★ 3.5© Copyrights owned

Piramides van Gizeh + Groot Egyptisch Museum (GEM): Toegangsticket + Optionele rondleiding

16 km€51.65
Half-day private Giza tour: Pyramids, Sphinx, camel ride, photos, hotel pickup & expert guide.★ 4.5© .

Piramides van Gizeh: Rondleiding met gids

16 km€48.97
Two people examining a glowing QR code in a dark setting, with illuminated pyramids in the background.★ 4.5© FTS Travels

Piramides van Gizeh: Toegangsticket

16 km€16.03
Een persoon met een hoed en rugzak staat voor twee piramides onder een blauwe hemel.© own copyright

Piramides van Gizeh, Sfinx & Egyptisch Museum: Rondleiding vanuit Hurghada

16 km€68.63
Persoon met uitgestrekte armen tegenover de piramides van Gizeh op een heldere dag.★ 4.5© Have the Copyrights to use

Pyramids of Giza and Sphinx Tour with Nile River Felucca Ride

16 km€72.12

Tickets via Tiqets. Boek je via een link, dan ontvangen wij een commissie; jij betaalt niet meer.

Veelgestelde vragen over een vakantie naar Cairo

De goedkoopste reis naar Cairo in ons actuele aanbod kost €251 per persoon. We vergelijken 81 hotels met in totaal 129 aanbiedingen van 7 aanbieders; de prijzen worden dagelijks ververst.

In ons actuele aanbod is oktober 2026 de goedkoopste vertrekmaand, met reizen vanaf €251 per persoon. Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt, dus dit kan verschuiven.

Meer weten over een goedkope zonvakantie naar Egypte? Lees onze landpagina Egypte.