Goedkope zonvakantie Sofia

Een goedkope vakantie naar Sofia, Bulgarije boek je vanaf €152 p.p. Vergelijk 46 hotels en 51 aanbiedingen van 3 aanbieders, dagelijks ververst.

Art Hotel 1589.5

Art Hotel 158

vanaf€222
9.3

CityResidence Aparthotel

vanaf€185
Hotel Via Serdika9.3

Hotel Via Serdika

vanaf€212
9.1

Oborishte 63 Boutique Hotel

vanaf€285
9.1

Crystal Palace

vanaf€322
9.1

Grand Hotel Millennium Sofia

vanaf€329
9.0

B1 City Hotel

vanaf€249
8.9

Legends

vanaf€224
8.9

Coop Hotel

vanaf€260
8.8

Hotel Avenue

vanaf€186
Blue Star Luxury Hotel8.8

Blue Star Luxury Hotel

vanaf€200
8.8

Art Plaza Hotel

vanaf€213
8.7

L'Opera Guest House

vanaf€152
8.7

Hotel Zoo Sofia

vanaf€208
B1 Downtown Hotel8.7

B1 Downtown Hotel

vanaf€227
8.7

Budapest

vanaf€243
8.7

Hotel Vega

vanaf€258
8.6

B1 Boutique Hotel Sofia

vanaf€182
8.6

Les Fleurs

vanaf€246
8.3

Hotel Aris

vanaf€183
8.3

Eurostars Sofia City

vanaf€211
8.3

Hotel Europe Sofia

vanaf€215
8.3

Hotel Premier Sofia Airport

vanaf€231
8.2

Hotel Favorit

vanaf€192
8.2

Montecito

vanaf€216
8.1

Vitosha Park

vanaf€203
8.1

Hotel Expo Sofia

vanaf€220
8.1

Downtown Sofia

vanaf€254
8.1

Park Moskva

vanaf€260
7.9

Astoria Grand Hotel

vanaf€260
7.5

City Avenue

vanaf€170
Aparthouse Borovo7.2

Aparthouse Borovo

vanaf€159
7.1

Cityhome Aparthotel

vanaf€169
7.0

easyHotel Sofia

vanaf€156
Sofia Hotel Balkan, a Luxury Collection Hotel8.62 aanbieders

Sofia Hotel Balkan, a Luxury Collection Hotel

vanaf€291
Anel8.52 aanbieders

Anel

vanaf€249
Marinela8.32 aanbieders

Marinela

vanaf€273
Ramada by Wyndham Sofia City Center7.72 aanbieders

Ramada by Wyndham Sofia City Center

vanaf€248
ibis Sofia Airport6.42 aanbieders

ibis Sofia Airport

vanaf€206
Maison Sofia - MGallery Collection

Maison Sofia - MGallery Collection

vanaf€182
Lion Hotel Sofia

Lion Hotel Sofia

vanaf€209
Mercure Sofia City

Mercure Sofia City

vanaf€227
Metropolitan Hotel Sofia a member of Radisson Individuals

Metropolitan Hotel Sofia a member of Radisson Individuals

vanaf€285
Fly & drive: Sofia & Bansko

Fly & drive: Sofia & Bansko

vanaf€799
Fly & drive: ontdek de schatten van Bulgarije

Fly & drive: ontdek de schatten van Bulgarije

vanaf€1.099
Fly & drive Bulgarije, Noord-Griekenland, Albanië en Noord-Macedonië

Fly & drive Bulgarije, Noord-Griekenland, Albanië en Noord-Macedonië

vanaf€1.499

Veelgestelde vragen over een vakantie naar Sofia

De goedkoopste reis naar Sofia in ons actuele aanbod kost €152 per persoon. We vergelijken 46 hotels met in totaal 51 aanbiedingen van 3 aanbieders; de prijzen worden dagelijks ververst.

In ons actuele aanbod is november 2026 de goedkoopste vertrekmaand, met reizen vanaf €152 per persoon. Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt, dus dit kan verschuiven.

Meer weten over een goedkope zonvakantie naar Bulgarije? Lees onze landpagina Bulgarije.