Goedkope zonvakantie Saranda

Een goedkope vakantie naar Saranda boek je vanaf €90 p.p. Vergelijk 50 hotels en 73 aanbiedingen van 5 aanbieders, dagelijks ververst.

10.0

Hotel Teuta

vanaf€315
Boe Luxury Hotel9.9

Boe Luxury Hotel

vanaf€396
Hotel Lindi9.8

Hotel Lindi

vanaf€147
Mae Select Hotel9.8

Mae Select Hotel

vanaf€206
Hotel Summer9.2

Hotel Summer

vanaf€465
9.2

Hotel Senator

vanaf€573
9.1

Villa Green Garden

vanaf€161
Hotel Agimi Saranda9.12 aanbieders

Hotel Agimi Saranda

vanaf€178
Seawave Hotel9.0

Seawave Hotel

vanaf€363
8.9

Hotel Mediterrane Sarande

vanaf€174
Sea View Hotel8.8

Sea View Hotel

vanaf€274
8.8

Hotel Mano

vanaf€280
Soleluna Aparthotel8.6

Soleluna Aparthotel

vanaf€166
8.6

Porto Eda Hotel

vanaf€206
Hotel Sejko8.6

Hotel Sejko

vanaf€241
Grand Hotel Saranda8.4

Grand Hotel Saranda

vanaf€174
8.4

Asi Rooftop Hotel

vanaf€794
8.2

Hotel Keos

vanaf€253
Emblem Hotel8.2

Emblem Hotel

vanaf€506
Center Hotel7.9

Center Hotel

vanaf€340
Joanna Suites7.2

Joanna Suites

vanaf€90
Hotel Flori7.2

Hotel Flori

vanaf€134
7.2

Hotel Havana

vanaf€166
Golden Sun Hotel7.2

Golden Sun Hotel

vanaf€175
Alnes Hotel7.2

Alnes Hotel

vanaf€275
Hotel Holiday7.2

Hotel Holiday

vanaf€297
Hilltop Heaven Hotel7.2

Hilltop Heaven Hotel

vanaf€298
Hotel Bella Vista7.2

Hotel Bella Vista

vanaf€307
Vila E Bardhe5.7

Vila E Bardhe

vanaf€336
Demi Hotel9.24 aanbieders

Demi Hotel

vanaf€242
Iliria8.83 aanbieders

Iliria

vanaf€183
Hotel Piccolino8.62 aanbieders

Hotel Piccolino

vanaf€137
Oasis8.54 aanbieders

Oasis

vanaf€176
Jaroal Hotel8.33 aanbieders

Jaroal Hotel

vanaf€250
Brilant8.13 aanbieders

Brilant

vanaf€160
Arel Hotel Sarande8.13 aanbieders

Arel Hotel Sarande

vanaf€356
Epirus Hotel3 aanbieders

Epirus Hotel

vanaf€255
Bougainville Bay Hotel2 aanbieders

Bougainville Bay Hotel

vanaf€280

Unico ApartHotel

vanaf€310
Hotel Saranda International

Hotel Saranda International

vanaf€324
Sea Breeze2 aanbieders

Sea Breeze

vanaf€324
Cuni Luxury Hotel

Cuni Luxury Hotel

vanaf€328
Villa Juna Beach

Villa Juna Beach

vanaf€366
Vila Duraku2 aanbieders

Vila Duraku

vanaf€369
Hotel Alpha2 aanbieders

Hotel Alpha

vanaf€370
Hotel Saranda Butrinti Affiliated by Meliá

Hotel Saranda Butrinti Affiliated by Meliá

vanaf€388
Buze Boutique Hotel

Buze Boutique Hotel

vanaf€402
Hotel Bahamas

Hotel Bahamas

vanaf€420
Blue Sky

Blue Sky

vanaf€444
Ontdek het zuiden van Albanië vanuit Sarandë2 aanbieders

Ontdek het zuiden van Albanië vanuit Sarandë

vanaf€637

Veelgestelde vragen over een vakantie naar Saranda

De goedkoopste reis naar Saranda in ons actuele aanbod kost €90 per persoon. We vergelijken 50 hotels met in totaal 73 aanbiedingen van 5 aanbieders; de prijzen worden dagelijks ververst.

In ons actuele aanbod is januari 2027 de goedkoopste vertrekmaand, met reizen vanaf €90 per persoon. Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt, dus dit kan verschuiven.